logo

WP 20170929 11 10 45 ProDnia 29.09.2017roku 23 uczniów naszego gimnazjum brało udział w III Niemodlińskim Biegu Dzieci i Młodzieży organizowanym przez OSIR w Niemodlinie.

W kategorii dziewcząt II miejsce zajęła Julia Mamczyńska klasa III b a w kategorii chłopców I miejsce Albert Śliwa, II miejsce Maksymilian Kołodziej, III miejsce Kamil Korzeniowski uczniowie klasy III a. Gratulujemy!

Katarzyna Bernacka

Stare drzewa – ich majestat nas zadziwia, ogarnia i zniewala.
Kiedy stajemy w ich pobliżu łatwo usłyszeć skąd nadeszły
przeszłe zdarzenia, kto był wierny słów swoich wymowie
i dokąd odeszły wraz z jesieniami przeszłych pokoleń szeregi.

Tułowickie Towarzystwo Historyczne zaprasza do udziału

w  V Rajdzie Rowerowym TTH „Odwiedzamy pomniki przyrody”

w dniu 30 września 2017 r. (sobota)

       

Zapraszamy uczniów do udziału w II edycji konkursu na najciekawsze prezentacje na temat: „Znam historię, kulturę i życie codzienne naszych sąsiadów – Czechów”.

Regulamin

Ośrodek Pomocy Społecznej w Niemodlinie informuje, że prowadzi sprawy związane z przyznawaniem stypendiów szkolnych na rok szkolny 2017/2018 dla uczniów zamieszkujących na terenie Gminy Niemodlin. Przyznane stypendium szkolne będzie realizowane poprzez dokonanie zwrotu poniesionych kosztów na podstawie faktur lub rachunków wystawionych imiennie na wnioskodawcę oraz innych dokumentów potwierdzających poniesione koszty związane z potrzebami edukacyjnymi ucznia. Obowiązujące kryterium dochodowe wynosi 514,00 zł netto na osobę w rodzinie.