logo

Bajka o szczęściu

Dziś w naszej szkole grupa teatralna pod opieką pani Małgorzaty Dolak wystawiła sztukę teatralną dla przedszkolaków pt. "Bajka o szczęściu".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. (kliknij w zdjęcie)

image0525 czerwca w naszej szkole odbyła się II edycja Konkursu dla Małych Ratowników. Brali w niej udział reprezentanci z 5 przedszkoli gminy Niemodlin. W oceniających wcielili się uczniowie klas 1 i 2 liceum realizujący innowację z ratownictwa medycznego. Dzieci, w 5 scenkach, zmierzyły się z zadaniami z zakresu pierwszej pomocy – znajomości numerów alarmowych, udzielaniu pomocy w przypadku krwotoku z nosa, omdlenia, wykonania RKO i ułożenia poszkodowanego w pozycji bezpiecznej. Konkurs poprowadziła tegoroczna absolwentka – Agnieszka Karbownik, która zorganizowała także zabawy ruchowe dla najmłodszych. W przerwie między konkursem a ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród uczestnicy i goście obejrzeli „Bajkę o szczęściu” w reżyserii Pani Małgorzaty Dolak. Rano reprezentantki szkoły – Agnieszka Karbownik i Aleksandra Gatak, wraz z p. K. Drabik gościły w programie Opolskie o poranku w TVP3 Opole, gdzie przedstawiły ideę konkursu.

Jutro, 5 czerwca (wtorek) Agnieszka Karbownik i Aleksandra Gatak wraz z p. Katarzyną Drabik, jako przedstawiciele naszych ratowników będą gościć w programinie TVP3 Opolskie o poranku.

Zapraszamy przed telewizory od 8:00 rano:)

 

Przedstawiciele naszej szkoły 5 czerwca gościli w TVP3 Opole, wzięli udział w programie !Opolskie o poranku.
 
Oglądaj od 00:44:30 !Opolskie o poranku