logo

holmesW piątek 13 grudnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły, wraz z opiekunami, udali się do Ośrodka Kultury w Niemodlinie na spektakl pt. "Sherlock Holmes Studium w Szkarłacie" w wykonaniu zespołu Panteatr, któremu bardzo dziękujemy za mile spędzony czas i świetnie odegrany spektakl.

pogorzelcyW szkole rusza zbiórka, której celem jest pomoc rodzinie z Prudnika poszkodowanej w wyniku pożaru. Samotna matka wraz z czworgiem dzieci potrzebuje naszej pomocy

Zbieramy:

 • trwałą żywność,
 • środki czystości oraz chemię gospodarczą,
 • zabawki,
 • pościele,
 • ręczniki,
 • naczynia,
 • odzież i obuwie w rozmiarach:
  mama: rozmiar 38, obuwie 38,
  syn: rozmiar M, 190 cm, obuwie 43,
  syn: rozmiar L, 200 cm, obuwie 46,
  córka: 158 cm, obuwie 36,
  córka: 110/116 cm, obuwie 23.

Osoby włączające się w akcję prosimy o dostarczanie przyniesionych rzeczy do biblioteki szkolnej.


Dziękujemy

311 grudnia uczennice klasy 1 LOP piekły w szkole świąteczne pierniki. "Piernikowe zajęcia" były okazją do zintegrowania grupy, dobrej zabawy i pokazania swoich umiejętności w zakresie pieczenia słodkości. Wspólne wycinanie, pieczenie i dekorowanie pierników zakończyło się ich degustacją. 
 
Katarzyna Drabik i Joanna Jasińska

136 grudnia 2019 roku nasi ratownicy uczestniczyli w zajęciach w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Niemodlinie.

Podczas wizyty mieliśmy okazję zobaczyć, jak wygląda praca strażaków. Gościliśmy w sali edukacyjnej „OGNIK”, obejrzeliśmy prezentacje nt zagrożenia czadem, zagrożeń w ruchu drogowym i pożarowych. Prezentację dla naszych uczniów przygotował i przeprowadził absolwent naszej szkoły pan Mariusz Grochalski. Mieliśmy także okazję zobaczyć dokładnie wozy strażackie, ich wyposażenie, zaznajomić się ze sprzętem, jakiego używają strażacy podczas akcji ratunkowych.

Zapraszamy do galerii zdjęć.