logo

image002Obchody święta promującego czytelnictwo mogą przybierać różne formy. W naszej Bibliotece odbyła się kolejna edycja konkursu czytelniczego REKLAMA KSIĄŻKI. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą wykonując ciekawe plakaty, zachęcające do przeczytania wybranych książek.

Jury dokonało oceny i wyłoniło najlepszych:

  • I miejsce – Aleksandra Gatak kl. 3 LO

  • II miejsce – Laura Cyran kl. 1 LO

  • III miejsce – Patrycja Białowąs kl. 3ag

    Wyróżnienia:

  • Ines Duda kl. 3 cg

  • Justyna Misztal kl. 1 LO

image013W dniu 3 czerwca 2019 roku nasi ratownicy z klasy I LO wzięli udział w impreszie z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1 w Niemodlinie.

Zapraszamy do galerii.

image065W ostatni piątek wykładowcy i studenci Państwowej Wyższej Szoły Zawodowej w Nysie przeprowadzili w naszej szkole egzamin z ratownictwa medycznego.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

image022W piątek 24 maja 2019 roku ratownicy z klasy I i II LO uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez studentów PWSZ z Nysy.

Zpraszamy do galerii zdjęć.

image00118 maja 2019 r. na kanale Ulgi w Opolu odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Wzięło w nich udział ponad 150 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z Opolszczyzny. Gościnnie wystąpiły też drużyny z Bydgoszczy, Katowic, Wałbrzycha i Wrocławia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie gimnazjum Karol Brykowski i Bartosz Kućak oraz Wiktoria Gajewska z liceum. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych. Rywalizacja była bardzo zacięta, do ostatnich chwil nikt nie był pewien wyniku. Nasza drużyna w składzie Karol i Bartosz zajęła III miejsce na podium w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Natomiast Wiktoria Gajewska zajęła III miejsce w Licealiadzie. Do zawodów merytorycznie przygotowywali ich opiekunowie z niemodlińskiego koła PZW: Mateusz Mirowski, Grzegorz Pyrczak i Łukasz Pałasz. Natomiast pani Tatiana Śnieżek była odpowiedzialna za stronę organizacyjną i pełniła obowiązki opiekuna na wcześniejszych zawodach gminnych, które wygrali nasi gimnazjaliści. Zawodnikom i opiekunom gratulujemy sukcesu.

Strona zawodów z wyniikami i galerią zdjęć