logo

image00815 lutego 2019r. odbyła się kolejna edycja gminnego konkursu recytatorskiego „Miłość jest wśród nas” organizowanego przez Ośrodek Kultury w Niemodlinie.
Swoją tematyką wpisał się w obchody dnia św. Walentego, propagując umiejętność wyrażania uczuć poprzez poezję.
Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Karolina Janiak kl. 3 LO, Wiktoria Leja kl. 3 a G, Justyna Misztal kl. 1 LO, Dagmara Soja kl. 3 b G i Agnieszka Wąchała kl. 1 LO.
W kategorii szkół podstawowych klas 7-8 i gimnazjum III miejsce zdobyła Dagmara Soja. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych II miejsce zajęła Justyna Misztal, miejsce I otrzymała Agnieszka Wąchała, natomiast nagrodę specjalną GRAND PRIX zdobyła Karolina Janiak recytując wiersz Jonasza Kofty „Naszą miłość zabiła wielka płyta”.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

4 amorek

 

Jak co roku, o tej porze w Bibliotece Szkolnej czynna była Poczta Walentynkowa. Dagmara Soja i Jakub Dybek z radością dostarczali poszczególnym adresatom walentynki. Niejednej osobie serce zabiło dziś mocniej...

 

 

Szanowni Państwo,

przekazuję Państwu ofertę dydaktyczną Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na rok akademicki 2018/2019 (semestr letni). Serdecznie zapraszam uczniów i nauczycieli Państwa Szkoły do udziału w zajęciach realizowanych przez wykładowców PWSZ w Nysie. Proszę o kierowanie zgłoszeń oraz pytań do Pani mgr inż. Adriany Halikowskiej, koordynatora ds. współpracy ze szkołami średnimi:

Studniówka 2019Dnia 19 stycznia 2019roku odbyła się studniówka naszych tegorocznych maturzystów w „Złotym Rogu” w Wawelnie. Bal rozpoczął się minutą ciszy w celu upamiętnienia tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska. Następnie uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi zatańczyli uroczystego poloneza.