logo

51„Do mety przybywa się tylko po to,
by wyruszyć znowu dalej..."

Drodzy Absolwenci,

Tak niedawno rozpoczynaliśmy naszą wspólną drogę, a już niebawem wyruszacie dalej w świat.
Mamy nadzieję, że dzięki naszej szkole  w dalszą drogę wyruszycie z odwagą, optymizmem i dobrym przygotowaniem.
Jesteśmy z Was dumni!

Dziękujemy za wspólne lata w murach naszej szkoły.
Życzymy powodzenia podczas

egzaminu maturalnego oraz w dorosłym życiu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Informacja 2Uczniowie wszystkich klas branżowych szkół I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, od 26 kwietnia będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze.

Zajęcia z zakresu praktycznej nauki zawodu (zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe) będą mogły być prowadzone stacjonarnie u pracodawców lub w indywidualnych gospodarstwach rolnych, o ile w podmiotach tych nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu uczniów lub słuchaczy.

Więcej informacji

image05W marcu 2021 roku odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskiej Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, do którego zakwalifikowali się przedstawiciele 15 szkół z województwa opolskiego, w tym uczniowie Zespołu Szkół w Niemodlinie w składzie:
Paulina Pater (2 LOP)
Dominik Walas (2 LO)
Filip Szpringiel (3 LO)

Uczniowie Chrobrego pod względem liczby zdobytych punktów uplasowali się na czwartym miejscu w województwie.
O  wynikach II etapu olimpiady oprócz sumy zdobytych punktów zadecydował także czas rozwiązania testu, co ostatecznie dało naszych uczniom szóste miejsce w województwie.

Licealistom serdecznie gratulujemy.

komunikat1W związku ze zmianą kalendarza szkolnego w roku szkolnym 2020/2021 wynikającą z przesunięcia terminu ferii zimowych,  w Zespole Szkół w Niemodlinie został ustalony nowy termin dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno- wychowawczych.
Zaplanowany termin dni wolnych na 4 i 5 stycznia 2021r. został zmieniony na 4 i 5 maja 2021r. (dni egzaminu maturalnego z j. polskiego i matematyki).
Jednocześnie przypominamy, że zgodnie ze szkolnym planem pracy dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktyczno- wychowawczych dla uczniów jest również 6 maja 2021r. (dzień egzaminu maturalnego z j. angielskiego).

Pełna treść zarządzenia nr 03/2021 dyrektora Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie

juliaUczennica klasy 2 LOP Julia Prochowska zajęła 2 miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Żywności i Żywieniu, organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku. Julia i nauczyciel przygotowujący - Pani Katarzyna Drabik otrzymali zaproszenie na wręczenie dyplomu które odbędzie się w połowie czerwca.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.