logo

Dyrektor Zespołu Szkół zawiadamia, że w przypadku podjęcia akcji strajkowej przez nauczycieli w naszej placówce od 08.04.2019 r. zapewniamy opiekę i nadzór nad bezpieczeństwem młodzieży.


Dyrektor dopuszcza możliwość realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczych według zmienionego planu pracy oraz w oddziałach łączonych.


Barbara Panecka
dyrektor szkoły

image061W piątek, 5 kwietnia 2019 roku, odbył się egzamin ratowników z klasy III LO. Zapraszamy do galerii.

image003Dnia 5 kwietnia w naszej szkole odbyła się druga część warsztatów, które prowadziła pani Marta Wydra z Klubu Jagiellońskiego w ramach Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

Na zajęciach podzieliliśmy się na cztery grupy, aby na podstawie ankiet, które przeprowadziliśmy wśród mieszkańców Niemodlina, opracować plany inicjatyw obywatelskich. Powstały cztery fajne pomysły. Jednym z nich był konkurs piosenki patriotycznej, drugim było upiększenie naszego miasta roślinnością, a dwa ostatnie były podobne, bowiem polegały na stworzeniu mieszkańcom przestrzeni, w której mogliby miło spędzać wolny czas. Wybraliśmy ławki, które bedą ozdobione symbolem Niemodlina, ustawione tak, aby stworzyć letnie kino plenerowe.

Justyna Misztal

image004W dniu 5 kwietnia 2019 roku w Centralnym Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach odbyła się XXVII edycja Konkursu Recytatorskiego "Nie traćmy pamięci". Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy III LO Karolina Janiak deklamując utwory H. Rostworowskiego i K. Iłłakowiczówny.