logo

logotyp

 

W ramach realizacji projektu Zespół Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie wzbogacił się o pięć laptopów z oprogramowaniem, niezbędnych do realizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Zakup został sfinansowany w ramach realizacji projektu pn. "Zdalna Szkoła - Wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020

wielkanocNiech świąteczny czas
napełni wszystkich spokojem i wiarą,
da siłę w pokonywaniu codziennych trudności
oraz pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

Życzenia zdrowych, radosnych i pogodnych
Świąt Wielkanocnych
wszystkim

Pracownikom, Uczniom i Rodzicom

składa
Dyrekcja Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie

wiosennaprzerwaW dniach od 9 do 14 kwietnia br. w szkole będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna.
W czwartek- 9 kwietnia i piątek-10 kwietnia br. nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze z uczniami w formie kształcenia na odległość.

paniodchemiiplW związku z wprowadzeniem edukacji zdalnej nasza szkoła szuka alternatywnych metod nauczania. Jest nam miło poinformować, że na czas kwarantanny uczniowie klas licealnych z rozszerzoną chemią będą mogli korzystać z platformy z kursami maturalnymi z chemii - paniodchemii.pl.
W ramach dostępu uczniowie otrzymają dostęp do wybranych lekcji online z platformy, w których skład wchodzi wyjaśnienie teorii związanej z danym tematem, przykładowe zadania maturalne z rozwiązaniem krok po kroku oraz dodatkowe materiały do pobrania.
Uczniowie Zespołu Szkół w Niemodlinie korzystają z lekcji online autorstwa Pani Anny Dąbrowskiej, dostępnych na platformie paniodchemii.pl.