logo

image022W piątek 24 maja 2019 roku ratownicy z klasy I i II LO uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez studentów PWSZ z Nysy.

Zpraszamy do galerii zdjęć.

image00118 maja 2019 r. na kanale Ulgi w Opolu odbyły się XIV Otwarte Mistrzostwa Szkół Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym. Wzięło w nich udział ponad 150 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z Opolszczyzny. Gościnnie wystąpiły też drużyny z Bydgoszczy, Katowic, Wałbrzycha i Wrocławia. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie gimnazjum Karol Brykowski i Bartosz Kućak oraz Wiktoria Gajewska z liceum. Zawody odbywały się w trzech kategoriach wiekowych. Rywalizacja była bardzo zacięta, do ostatnich chwil nikt nie był pewien wyniku. Nasza drużyna w składzie Karol i Bartosz zajęła III miejsce na podium w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Natomiast Wiktoria Gajewska zajęła III miejsce w Licealiadzie. Do zawodów merytorycznie przygotowywali ich opiekunowie z niemodlińskiego koła PZW: Mateusz Mirowski, Grzegorz Pyrczak i Łukasz Pałasz. Natomiast pani Tatiana Śnieżek była odpowiedzialna za stronę organizacyjną i pełniła obowiązki opiekuna na wcześniejszych zawodach gminnych, które wygrali nasi gimnazjaliści. Zawodnikom i opiekunom gratulujemy sukcesu.

Strona zawodów z wyniikami i galerią zdjęć

plakat

Serdecznie zapraszamy na XVII Opolski Festiwal Nauki na Wydziale Matematyki Fizyki i Informatyki,

szczegóły festiwalu w załączonym plakacie.

POBIERZ

image01521 maja gościliśmy w Bibliotece Szkolnej dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Niemodlinie. Odwiedziła nas grupa IV – TYGRYSKI wraz z wychowawczynią Panią Elżbietą Leszczyńską-Pijet w towarzystwie Pań: Agnieszki Mazur oraz Izabelli Mihilewicz.