logo

4Święto wszystkich chłopców, zarówno tych małych, jak i dużych, w Chrobrym obchodziliśmy tak...

Zapraszamy do obejrzenia kilku fotek z dzisiejszego święta

21Dnia 29 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Data ta jest rocznicą urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży. Święto zostało ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Z tej okazji gościliśmy uczniów klas I i III Szkoły Podstawowej nr 2 w Niemodlinie. Dzieci brały udział w głośnym czytaniu, w wykonaniu uczennic LO Zuzanny Sosnowskiej i Mai Maliniec, wykonały pamiątkowe zakładki do książek oraz zwiedziły budynek naszej szkoły.

16Dnia 23 września Zespół Szkół uroczyście przywitał uczniów klas pierwszych.
W tym roku pierwszoklasiści spotkali się na ognisku, gdzie czekało na nich wiele atrakcji min:
- Pokaz ratownictwa medycznego, gdzie uczniowie mogli zobaczyć jak krok po kroku należy postępować w razie wypadku drogowego.
- Pokaz Grupy Rekonstrukcji Historycznych WIWERN w którym uczniowie mogli: strzelać z łuku, nauczyć się pisać gęsim piórem i zobaczyć pokaz szermierki.
- Poza wyżej wymienionymi atrakcjami na uczniów czekało jeszcze ognisko, gdzie mogli zaspokoić potrzeby po dniu pełnym atrakcji.
Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia

Justyna WalkowSkładamy serdeczne gratulacje dla naszej uczennicy - Justyny Walków (klasa 2 LOP) za zajęcie 1 miejsca w ogólnopolskim konkursie "Miasto Mojej Przyszłości".

Uczestnicy konkursu mieli za zadanie przygotować pracę w formie tekstu, filmu lub obrazu, nawiązującą do hasła "Miasto MOJEJ Przyszłości". Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Justynie.

"Świta Chrobrego" - Finaliści Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu z Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w NiemodlinieVIII Edycja Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu dobiegła końca. W gronie 7 szkół z całej Polski, które dostały się do finału, znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły, czyli "Świta Chrobrego" w składzie: Pani Małgorzata Dolak, Justyna Misztal, Julia Wydra, Justyna Walków, Jakub Dybek oraz Gracjan Pękalski. Podczas finału Uczniowie prezentowali swój projekt pt. "Chrobry w Niemodlińskim Zamku". Wczoraj uczniowie odebrali nagrody, drobne upominki za udział w Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu.

Serdecznie gratulujemy!