logo

Dzień Kanapki23 listopada br. obchodziliśmy Dzień Kanapki - kolejne wesołe Nietypowe Święto. Od 7 rano grupa dziewcząt przygotowywała kanapki, którymi już od pierwszej przerwy można się było delektować.

Uwzględniono różne gusta i smaki, stąd kanapki były zarówno z wędliną, jak i wegetariańskie, z pieczywa ciemnego i jasnego.

Ola28 listopada 2018 roku  w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia  im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów to stypendia przyznawane przez Premiera. Otrzymują je uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy.

image031W dniu 28 listopada 2018 roku odbył się Szkolny Turniej Halowej Piłki Nożnej.

Klasyfikacja medalowa:

  1. klasa III LO
  2. klasa III d G
  3. klasa III b G

Szczegóły wkrótce.

Zapraszamy do galerii.

wystawaNieformalna grupa artystyczna Grafianie w osobach Stanisława Piasecka, Małgorzata Dolak Artur Bogucki z Niemodlina, realizatorzy projektu dotacyjnego w ramach programu FIO 2018 pt.: „ALE KWIATKI - motywy ludowe Opolszczyzny piórkiem na porcelanie malowane i sitem drukowane” wraz z Dyrekcją Zespół Szkół Niemodlin oraz młodzieżą szkół z gminy Niemodlin, Tułowice i Dąbrowa Niemodlińska mają zaszczyt zaprosić na:

WERNISAŻ wystawy kończącej projekt ALE KWIATKI,

który odbędzie się w dniu 30 listopada 2018 roku godz. 16.00

w Zespół Szkół Niemodlin im. Bolesława Chrobrego

ul. Opolska 34, Niemodlin