logo

image011W dniu 10 października 2019 roku odbył się tradycyjny Jesienny Turniej Szachowy. W zawodach wzięło udział 8 uczniów liceum i szkoły branżowej. Zwyciężył Nikodem Lipczyński z klasy 2 LO przed Adamem Kalbarczykiem z klasy 1 BR i Szymonem Kramarczykiem z klasy 1 LO.

Gratulujemy!

image012W dniu 7 października 2019 roku grupa ratowników z klasy 2 LO gościła w Publicznym Przedszkolu w Chróścinie Opolskiej. Nasi uczniowie wykonali pokaz podstawowych czynności ratowniczych w dwóch grupach przedszkolaków.

dz us

 

 

Nigdy nie zapomnij się uśmiechać, bo dzień bez uśmiechu jest dniem straconym.

 

 

 

 Każdego roku w pierwszy piątek października obchodzony jest Światowy Dzień Usmiechu. W tym roku święto przypadło 4 października. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball - autor żóltej usmiechnietej buzi, którą każdy z nas zna. Również i w naszej szkole postanowililiśmy ten dzień uczcić. Z tej okazji szkolne korytarze i sale lekcyjne zostały udekorowane uśmiechnietymi buziami i cytatami o uśmiechu, a w dziennikach pojawiły się karteczki z uśmiechem.

 dz us 1

 

JTSW dniu 10 października 2019 roku (czwartek) odbedzie się Jesienny Turniej Szachowy. Rozpoczęcie zawodów o godz. 9.00 w sali nr 17.

Chętni mogą sie zgłaszać w Bibliotece szkolnej u p. Lelka do dnia 8 października 2019 r. (wtorek).