logo

image0125 czerwca 2021r. młodzież Zespołu Szkół zakończyła rok szkolny 2020/2021.

W salach lekcyjnych odbyły się spotkania z wychowawcami i wręczenie świadectw promocyjnych.

Burmistrz Niemodlina- Dorota Koncewicz przesłała list, w którym podziękowała Uczniom za trudny czas wytężonej pracy, Nauczycielom za kreatywność i odnalezienie się w nowej rzeczywistości, Rodzicom za zaangażowanie  i wspieranie swoich dzieci.

Również słowa podziękowania do społeczności szkolnej skierowała dyrektor Violetta Szczyrk.

"Dzisiejszy dzień to dobry moment na złożenie podziękowań.
 Nauczycielom  za czas wielomiesięcznej  pracy  pełnej w okresie nauczania na odległość trudu i wymagającej zaangażowania, cierpliwości.  Dziękuję za to, że w chwilach potrzeby byliście blisko swoich uczniów, gdy była taka potrzeba, wspieraliście ich przy wyborze właściwych rozwiązań. Życzę, by czas urlopu przyniósł Wam wytchnienie i radość odpoczynku od codziennych zawodowych obowiązków.
Uczniom gratuluję dojrzałości i samodyscypliny, jaką musieli się wykazać podczas siedmiu miesięcy nauki zdalnej. Potrafiliście zmierzyć się technicznymi  trudnościami, jakie nie raz spotykały Was po drugiej stronie laptopa. Każdemu z Was gratuluję sukcesu, jaki odniósł dzięki własnej pracy. Wszystkim  życzę bezpiecznych wakacji. Niech letni wypoczynek pozwoli Wam  odkrywać radość przyjaźni i otaczającego świata.
Rodzicom składam podziękowania za wspieranie dzieci podczas nauki na odległość, za stworzenie w domowych warunkach „ szkolnego klimatu”. Dziękuję Państwu za wyrozumiałość i cierpliwość, za udaną współpracę. Odpocznijcie Państwo od szkolnych zawirowań podczas letniego wypoczynku"

Violetta Szczyrk

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021r.

godz. 900 - uczniowie klas LO oraz klas I-II BR

godz. 1000 - uczniowie klasy III BR

Uczniowie spotykają się z wychowawcami klas w wyznaczonych salach z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Klasa I LOP - wych. mgr Małgorzata Dolak - sala  4
Klasa II LOP - wych. mgr Katarzyna  Drabik - sala  50
Klasa II LO - wych. mgr Agnieszka Rybicka - sala  29

Klasa I BRP - wych. mgr Katarzyna  Bernacka - sala 21
Klasa II BRP - wych. mgr Ryszard Donajski - sala  30
Klasa II BR - wych. mgr Joanna Jasińska - sala  23
Klasa III BR - wych. mgr Dorota Moździerska - sala  25

3Na zakończenie nauki w Branżowej Szkole I stopnia, 22 czerwca grupa uczniów przystąpiła do części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe organizowanego przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

Część praktyczna egzaminu odbędzie się na przełomie czerwca i lipca.

Za tegorocznych absolwentów Szkoły Branżowej trzymamy kciuki.

Powodzenia!!!

0516 czerwca uczniowie klasy 2 LOP z p. Katarzyną Drabik i p. Joanną Leskowicz uczestniczyli w wyjeździe do Opola. W planie wyjazdu znalazł się seans filmowy (nagrodzony dwoma Oscarami film "Sound of Metal") i wizyta w papugarni.

214 czerwca w budynku  Starostwa Powiatowego w Kluczborku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w VI Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Żywności i Żywieniu, organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku.

Nasza uczennica z klasy 2 LOP Julia Prochowska zajęła w nim II miejsce.

Oprócz dyplomu i drobnych upominków Julia otrzymała także zaświadczenie o zdobyciu dodatkowych punktów kwalifikujących ją na studia na Politechnice Opolskiej.