logo

IMG 5069W dniach 19.10 na 20.10 odbyła się "noc w szkole" Na którą została zaproszona cała nasza szkoła. O godzinie 18.00 była zbiórka na sali gimnastycznej. Zaczęliśmy od zabaw ruchowo-integracyjnych, po czym zamówiliśmy jedzenie.

IMG 5065001002Dnia 17 października br. odbyły się w naszej szkole pierwsze z cyklu trzech zajęć promujących tolerancję. W zajęciach tych wzięli udział uczniowie z klasy III b gimnazjum oraz I Liceum. Zajęcia rozpoczęły się od podziałuna grupy i zajęć integracyjnych mających na celu bliższe poznanie się uczestników.

image00216 listopada 2018 roku po raz kolejny gościliśmy studentów PWSZ z Nysy wraz z doktorem Ireneuszem Barziejem. Studenci szkolili naszych ratowników w zakresie podstawowych czynnosci pierwszej pomocy. Uczniowie klasy III LO dodatkowo mieli zajęcia teoretyczne.

image00111 listopada sztandar naszej szkoły uczestniczył w uroczystej mszy świętej w intencji Ojczyzny. Następnie w Rynku w ramach akcji "Niepodległa do hymnu" razem z mieszkańcami Niemodlina, przedstawicielami władz lokalnych, instytucji i stowarzyszeń odśpiewaliśmy hymn państwowy.