logo

pracodawcy SB 1W dniu 5 kwietnia 2019 roku  14 uczniów  Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie, 6 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i Nr 2 w Niemodlinie oraz 1 uczeń  ze Szkoły Podstawowej z Rogów odwiedziło firmę Animex w Opolu.

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych. Posiada 10 zakładów w całej Polsce min. w Opolu, Starachowicach, Ełku, Iławie, Szczecinie oraz Kutnie. Markami zakładu są  Krakus, Morliny, Berlinki i inne.

image022W dniu 5 kwietnia 2019 roku klasa II branżowa razem z Panią Tatianą Śnieżek poszukiwała wiosny podczas wycieczki do Sadów. Zapraszamy do galerii.

Zdjęcia: Julia Lampa

W DNIACH 10-12 KWIETNIA 2019 ROKU

ODBĘDZIE SIĘ EGZAMIN GIMNAZJALNY.

UCZNIOWIE KLAS TRZECICH GIMNAZJUM

ZGŁASZAJĄ SIĘ W SZKOLE

W DNIACH EGZAMINU

O GODZ. 8.30

Dyrektor Zespołu Szkół zawiadamia, że w przypadku podjęcia akcji strajkowej przez nauczycieli w naszej placówce od 08.04.2019 r. zapewniamy opiekę i nadzór nad bezpieczeństwem młodzieży.


Dyrektor dopuszcza możliwość realizacji zajęć dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczych według zmienionego planu pracy oraz w oddziałach łączonych.


Barbara Panecka
dyrektor szkoły