logo

1Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w akcję pomocy na rzecz Schroniska im. Św. Brata Alberta w Bielicach. Udało się zebrać bardzo dużo odzieży, pościeli i środków higieny. W piątek 13 grudnia wszystkie te rzeczy zostały dostarczone do schroniska, gdzie wywołały dużą radość. Otrzymaliśmy również podziękowanie i życzenia świąteczne.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce darów,

Katarzyna Drabik

Podczas przerwy świątecznej:

 

24.12.2019r. (Wigilia) – nieczynny

30.12.2019r. – czynny w godzinach: 800 - 1200

31.12.2019r. – czynny w godzinach: 830 - 1230

ZUSmapaZnamy już wyniki  I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, który odbył się 2 grudnia 2019 roku.
Warunkiem  przystąpienia do olimpiady była realizacja projektu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej  oraz Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
Projekt  obejmujący zagadnienia dotyczące genezy i podstaw systemów ubezpieczeń społecznych, świadczeń przysługujących ubezpieczonym, systemu emerytalnego oraz zasad prowadzenia własnej firmy w aspekcie ubezpieczeń społecznych realizowali uczniowie klas licealnych na lekcjach podstaw przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce.

Do etapu wojewódzkiego olimpiady awansowali:
Filip Szpringiel  kl. II LO
Ines Duda  kl. I LO
Grzegorz Zwarycz  kl. II LO

Licealistom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie olimpiady.