logo

MATEMATYKA

26.08.2019r. – poniedziałek 900 – sala 45

(uczniowie klas IIILO, IILO, ILO i IIIAG)

Po raz kolejny Departament Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego ogłasza nabór do Nagród i Stypendiów Marszałka Województwa Opolskiego. Jak co roku, podczas Regionalnego Święta Edukacji w październiku br., marszałek województwa  wyróżni nagrodami  i stypendiami najzdolniejszych i najaktywniejszych uczestników procesu edukacji.

 

KONKURS FOTOGRAFICZNY
Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Katowicach oraz Komisja  Tradycji i Kultury Łowieckiej ogłasza konkurs fotograficzny pt.                      
"PRZYRODA OJCZYSTA 2019”
Konkurs adresowany jest do miłośników przyrody i łowiectwa oraz wszystkich, którym fotografia przyrodnicza sprawia ogromną przyjemność i jest pomysłem na realizowanie własnych pasji.
 
Celem konkursu jest promowanie polskiej przyrody oraz komunikowanie pozytywnych wartości związanych z łowiectwem.
Konkurs przeprowadzany jest w trzech kategoriach wiekowych:
1. Uczniowie szkół podstawowych ( gimnazjalnych)
2. Uczniowie szkół ponadpodstawowych (ponadgimnazjalnych)
3. Osoby dorosłe
 
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia dostępna jest na stronie internetowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prace należy nadesłać w terminie do 15 grudnia 2019r.
Prace cyfrowe należy przesłać na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną powiększone i przedstawione na wystawie, o której miejscu i terminie wszystkie osoby nagrodzone  i wyróżnione zostaną poinformowane do dnia 20 stycznia 2020r. Czekamy na Państwa prace oraz karty zgłoszenia.
 
Darz Bór
Organizatorzy
 

plakat

Serdecznie zapraszamy na XVII Opolski Festiwal Nauki na Wydziale Matematyki Fizyki i Informatyki,

szczegóły festiwalu w załączonym plakacie.

POBIERZ