logo

image073

6 czerwca odbył się finał 3 edycji Konkursu dla Małuch Ratowników. Dzieci z 5 przedszkoli gminy Niemodlin rywalizowały druzynowo w zawodach z zakresu pierwszej pomocy.


Najlepsza okazała drużyna z Przedszkola nr 1 "Bajka" w Niemodlinie.

II miejsce zajęły dzieci z Przedszkola nr 2 w Niemodlinie.

III miejsce - drużyna przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Rogach.

Wszyscy mali ratownicy otrzymali pluszowe misie. Konkurs prowadziła tegoroczna absolwentka naszego liceum Aleksandra Gatak. Zabawy ruchowo-muzyczne dla dzieci prowadzili: Dagmara Soja i Gracjan Pękalski z tegorocznymi absolwentami: Pauliną Hizą, Karoliną Janiak i Aleksandrą Gatak. Wszystkim, którzy pomogli w organizacji i przeprowadzeniu konkursu serdecznie dziękujemy.

Katarzyna Drabik i Agnieszka Rybicka