logo

Zadania z j. Niemieckiego dla klasy 3LO – termin do 3.04 2020r

Exakt für Dich 3
strona 76 - proszę znaleźć na you tube utwór "Jetzt bist du weg" -Nena (jakby ktoś nie chciał słuchać ma tekst w podręczniku i proszę zrobić zadanie 16 oraz 19* :) Jeżeli chodzi o zadanie 16 na dop-czyli 2 i dst - czyli 3 można przetłumaczyć i odpowiedzieć po polsku, kto chce 4 (db ) 5 (bdb) lub 6 (cel) odpowiada też po niemiecku :). Zadanie gramatyczne czyli 19 robią tylko chętni po przeczytaniu pkt III na str 79 (Blitzgrammatik).
Odpowiedzi proszę odyłac na mój e- mail


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


piszecie tylko zadanie 16 pkt 1 - i wasza odpowiedź ;)
ps. w razie pytań zapraszam do kontaktu przez messenger lub instagram :)

Viel Spass !!! - Dobrej zabawy & czekam na e- maile :)
Trzymajcie się zdrowo :)