logo

Drodzy Rodzice,

z powodu  pandemii COVID-19 planowana na 26 maja wywiadówka nie może odbyć się w sposób tradycyjny.

W związku z tym prosimy o zapoznanie się poprzez e-dziennik z proponowanymi ocenami końcoworocznymi uczniów (wszystkie dostępne będą od godz. 16:00)
Przypominamy, że do 19 czerwca  wystawione zostaną ostateczne oceny końcoworoczne.

W przypadku braku dostępu do e-dziennika, prosimy o  kontakt mailowy z wychowawcami klas:
kl. 1 LO- p. A. Rybicka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kl. 1 LOP - p. K. Drabik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kl. 2 LO - p. J. Leskowicz- tylko e-dziennik
kl. 1 BR - p. J. Jasińska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kl. 1 BRP - p. R. Donajski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kl. 2 BR - p. D. Moździerska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kl. 3 BR - p. K. Bernacka Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.