logo

Klasa I LO14 października to dla nas szczególny dzień, czas podwójnego świętowania, gdyż oprócz Dnia Edukacji Narodowej obchodzimy również Dzień Ratownictwa Medycznego, powołany Ustawą z dn. 8 września 2006 o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Podczas dzisiejszego wydarzenia uczniowie klas pierwszych złożyli dziś Uroczyste Ślubowanie oraz otrzymali "Tarcze Chrobrego".

Z okazji Dnia Nauczyciela pragniemy serdecznie podziękować za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela oraz życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.

Od września 2013 roku w naszej szkole realizowana jest innowacja pedagogiczna "Ratownik Chrobry – sprawny i dobry", dlatego Dzień Ratownictwa Medycznego obchodzimy również w naszej szkole. Mimo, iż nasi uczniowie nie są jeszcze ratownikami, zawsze są gotowi nieść pomoc i ratować ludzkie życie, a także dzielić się zdobytą wiedzą z zakresu pierwszej pomocy.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim ratownikom i ratowniczkom za każde uratowane życie, trud i poświęcenie oraz życzymy zdrowia, siły i wytrwałości.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego wydarzenia.