logo

Edukacja dla bezpieczeństwa

Zajęcia zdalne: 19.10.2020 r. - Temat: Ochrona ludności

Fizyka

Lekcje fizyki podczas nauczania zdalnego będą odbywać się na platformie Microsoft Teams zgodnie z planem lekcji.

Geografia

Materiały z geografii zostanie przekazany za pośrednictwem strony internetowej szkoły. 

Mapa do pobrania.

Język angielski - grupa 1 (prowadzący mgr Joanna Leskowicz)

Nauczyciel będzie się kontaktował z uczniami poprzez e-dziennik.

Język angielski - grupa 2 (prowadzący mgr Aniela Tekiela)

"Zajęcia z języka angielskiego z uczniami z klasy 1Br odbywają się w czasie rzeczywistym na platformie ZOOM w godzinach wynikających z planu lekcji czyli w poniedziałki i czwartki od godziny 9:45 do 10:30. Uczniowie dodatkowo otrzymują materiały z lekcji zdalnej pod dedykowanym linkiem na platformie Google Dysk. Kody dostępu oraz informacje dotyczące pobrania aplikacji, zalogowania się oraz przygotowania do lekcji online wysyłane są uczniom za pomocą e-dziennika oraz na messengerze (w razie problemów z e-dziennikiem)."

Język polski

Lekcje zdalne 19 i 21.10.2020 r.

Matematyka

Lekcja zdalna 21.01.2020 r.

Lekcja zdalna 22.10.2020 r.

Wychowanie fizyczne - grupa chłopców

Lekcja zdalna 21.10.2020 r.