logo

Historia

Nauczyciel będzie się kontaktował z uczniami poprzez e-dziennik.

O ewentualnych zajęciach w czasie rzeczywistym (synchronicznie) nauczyciel będzie wcześniej informował uczniów przez e-dziennik.

Podstawy przedsiębiorczości

Lekcje podstaw przedsiębiorczości podczas nauczania zdalnego będą odbywały się na platformie Microsoft Teams, zgodnie z planem lekcji.

O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, tam też będą przesyłane materiały do zajęć.

ZRK

Lekcje ZRK podczas nauczania zdalnego będą odbywały się na platformie Microsoft Teams, zgodnie z planem lekcji.

O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, tam też będą przesyłane materiały do zajęć.

Język angielski

Nauczyciel będzie się kontaktował z uczniami poprzez e-dziennik.

Język niemiecki

Zajęcia z języka niemieckiego podczas nauczania zdalnego będą się odbywać wyłącznie na platformie Teams. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym nauczyciel będzie informował uczniów w e-dzienniku.
piątek 11.00 - 12.00

Język polski

Lekcje zdalne 21 i 23.10.2020 r.

Lekcje zdalne 27 i 30.10.2020 r.

Lekcja zdalna 24.11.2020 r.

Matematyka

Lekcja zdalna 20.10.2020 r.

Wychowanie fizyczne

Wejdź w link, oglądnij film i wykonaj przedstawioną w nim tabatę. Wypisz na kartce ćwiczenia zawarte w tabacie i przygotuj się do przedstawienia ich na zajeciach wf.  https://ewf.h1.pl/student/?token=alDqqEcL4EfHCMDU0XasaivhSNKCBdCjdaOjmawKxtilwpenKg

Zajęcia zdalne 27.10.2020 r. - Wyszukaj w internecie, wypisz i wykonaj po 3 ćwiczenia na ramiona, nogi, brzuch, grzbiet (razem 12) i 5 ćwiczeń rozciągających. Mają to być ćwiczenia wolne bez wykorzystania przyborów i przyrządów. Odpowiedź (zestaw ćwiczeń) proszę wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. we wtorek 27.10.2020r. w czasie waszej lekcji wf w godz. 8:00 - 8:45. Czekam na odpowiedź. Przypominam, że wysłanie odpowiedzi w terminie jest traktowane jako udział w zajęciach i otrzymujecie za to punkty za aktywność.

Zajęcia zdalne 3.11.2020 r.