logo

Informatyka

Lekcje informatyki podczas nauczania zdalnego będą odbywały się na platformie Microsoft Teams, zgodnie z planem lekcji.

O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, tam też będą przesyłane materiały do zajęć.

Chemia

„Lekcje chemii podczas nauczania zdalnego będą odbywały się w Microsoft Teams zgodnie z planem lekcji. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, a materiały do lekcji zostaną zamieszczone na stronie szkoły”.

Dietetyka i ratownictwo

„Lekcje dietetyki i ratownictwa podczas nauczania zdalnego będą odbywały się w Microsoft Teams zgodnie z planem lekcji. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, a materiały do lekcji zostaną zamieszczone na stronie szkoły”.

Edukacja dla bezpieczeństwa

„Lekcje EDB podczas nauczania zdalnego będą odbywały się w Microsoft Teams zgodnie z planem lekcji. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, a materiały do lekcji zostaną zamieszczone na stronie szkoły”.

Język angielski

Zajęcia z języka angielskiego z uczniami z klasy 1 LO odbywają się w czasie rzeczywistym na platformie ZOOM lub TEAMS w zależności od ustaleń z uczniami. Lekcje odbywają się w poniedziałki i czwartki od godziny 8:00 do 9:00 oraz od godziny 9:00 do 9:35 w formie zajęć zdalnych (uczniowie wykonują zadania zlecone podczas połączenia online). Uczniowie informowani są o kolejnych zajęciach za pośrednictwem e-dziennika, messengera (w przypadku korzystania z ZOOM) lub za pośrednictwem kalendarza w TEAMS.

Uczniowie nieobecni podczas zajęć na żywo dodatkowo otrzymują materiały z lekcji zdalnej pod dedykowanym linkiem na platformie Google Dysk lub jako zadanie na platformie TEAMS.

Kontakt z nauczycielem prowadzącym - Anielą Tekielą - odbywa się za pośrednictwem e-dziennika, platform ZOOM i TEAMS oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Język niemiecki

Zajęcia z języka niemieckiego podczas nauczania zdalnego będą się odbywać wyłącznie na platformie Teams. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym nauczyciel będzie informował uczniów w e-dzienniku.

poniedziałek 11.30 -12.00

środa 12.30 - 13.00