logo

Chemia

„Lekcje chemii podczas nauczania zdalnego będą odbywały się w Microsoft Teams zgodnie z planem lekcji. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, a materiały do lekcji zostaną zamieszczone na stronie szkoły”.

Lekcja zdalna (zajęcia asynchroniczne): 28.10.2020 r.

EKN (prowadzący Dorota Moździerska)

Lekcje EKN podczas nauczania zdalnego będą odbywały się na platformie Microsoft Teams, zgodnie z planem lekcji.

O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, tam też będą przesyłane materiały do zajęć.

 

Język francuski

Lekcje zdalne z 28.10.2020 r.

Lekcje zdalne z 4.11.2020 r.

Język niemiecki

Zajęcia z języka niemieckiego podczas nauczania zdalnego będą się odbywać wyłącznie na platformie Teams. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym nauczyciel będzie informował uczniów w e-dzienniku.
środa 10.00 - 11.00

Religia

Lekcja zdalna 29.10.2020 r.