logo

Informatyka

Lekcje informatyki podczas nauczania zdalnego będą odbywały się na platformie Microsoft Teams, zgodnie z planem lekcji.

O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, tam też będą przesyłane materiały do zajęć.

Podstawy przedsiębiorczości

Lekcje podstaw przedsiębiorczości podczas nauczania zdalnego będą odbywały się na platformie Microsoft Teams, zgodnie z planem lekcji.

O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, tam też będą przesyłane materiały do zajęć.

Chemia

„Lekcje chemii podczas nauczania zdalnego będą odbywały się w Microsoft Teams zgodnie z planem lekcji. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym (asynchronicznie) nauczyciel będzie informował uczniów przez e-dziennik, a materiały do lekcji zostaną zamieszczone na stronie szkoły”.

Geografia

Materiały do lekcji 27.10.2020 r.

Język niemiecki

Zajęcia z języka niemieckiego podczas nauczania zdalnego będą się odbywać wyłącznie na platformie Teams. O ewentualnych zajęciach w czasie odroczonym nauczyciel będzie informował uczniów w e-dzienniku.
środa 11.30 - 12.00
piątek 10.00 - 10.30

Religia

Zajęcia zdalne 3.11.2020 r.

Zajęcia zdalne 10.11.2020 r.

Wychowanie fizyczne

Zajęcia zdalne 27.10.2020 r. - Wyszukaj w internecie stronę: Profil Aktywny - 10 ćwiczeń dzięki, którym pokochasz styl grzbietowy. Oglądnij filmiki pokazujące ćwiczenia do stylu grzbietowego i wypisz te ćwiczenia. Odpowiedź (wypisane ćwiczenia) wyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w czasie waszych zajęć we wtorek 27.10.2020 w godz. 13:20 - 14:55
Odpowiedź w terminie jest traktowana jako udział w zajęciach i jest punktowana jako aktywność na zajęciach.

Zajęcia zdalne 28.10.2020 r.