logo

Propozycja na początek wiosny –
książka nagrodzona tytułem Książki Roku 2016 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura faktu, publicystyka

Peter Wohlleben – Sekretne życie drzew

sekretne drzew
Opis:
W lesie dzieją się zdumiewające rzeczy. Są tam drzewa, które porozumiewają się ze sobą, drzewa, które z oddaniem troszczą się o swe potomstwo oraz pielęgnują starych i chorych sąsiadów, drzewa, które doświadczają wrażeń, mają uczucia i pamięć. Niewiarygodne? Ale prawdziwe! Leśniczy Peter Wohlleben snuje fascynujące historie o zdumiewających zdolnościach drzew. Przytacza wyniki najnowszych badań naukowych i dzieli się swoimi obserwacjami z codziennej pracy w lesie. Otwiera przed nami sekretny świat, jakiego nie znamy.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy. Więcej informacji na stronie: www.lubimyczytac.pl , a miłośników przyrody zachęcamy do wizyty w Bibliotece. 

Zapraszamy.