logo

Mamy wiosnę,

dlatego w tym tygodniu wyruszymy w odkrywczą podróż z Peterem Wohllebenem,

która zmieni sposób, w jaki postrzegacie zwierzęta!

Zatem pozostajemy w tematyce przyrodniczej i w tym tygodniu polecamy:

Peter Wohlleben - Duchowe życie zwierząt

duch zycie zwierz

Opis:
Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi?
Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań i własnych obserwacji, udowadnia, że zwierzęta i ludzie w sferze uczuć i doznań są do siebie podobni. Odkrywa przed nami niesamowite historie zwierząt, w których możemy zaobserwować ich mądrość, współczucie, troskę czy przyjaźń.

Podobnie jak w bestsellerowym "Sekretnym życiu drzew" Wohlleben przedstawia w fascynujący sposób świat przyrody, którego nie znamy. Kochasz zwierzęta? Dzięki tej książce przekonasz się, że są ci bliższe, niż ci się zdawało...


Powyższy opis pochodzi od wydawcy. Więcej informacji na stronie: www.empik.com, a miłośników książek zachęcamy do wizyty w Bibliotece.