logo

image0125 czerwca 2021r. młodzież Zespołu Szkół zakończyła rok szkolny 2020/2021.

W salach lekcyjnych odbyły się spotkania z wychowawcami i wręczenie świadectw promocyjnych.

Burmistrz Niemodlina- Dorota Koncewicz przesłała list, w którym podziękowała Uczniom za trudny czas wytężonej pracy, Nauczycielom za kreatywność i odnalezienie się w nowej rzeczywistości, Rodzicom za zaangażowanie  i wspieranie swoich dzieci.

Również słowa podziękowania do społeczności szkolnej skierowała dyrektor Violetta Szczyrk.

"Dzisiejszy dzień to dobry moment na złożenie podziękowań.
 Nauczycielom  za czas wielomiesięcznej  pracy  pełnej w okresie nauczania na odległość trudu i wymagającej zaangażowania, cierpliwości.  Dziękuję za to, że w chwilach potrzeby byliście blisko swoich uczniów, gdy była taka potrzeba, wspieraliście ich przy wyborze właściwych rozwiązań. Życzę, by czas urlopu przyniósł Wam wytchnienie i radość odpoczynku od codziennych zawodowych obowiązków.
Uczniom gratuluję dojrzałości i samodyscypliny, jaką musieli się wykazać podczas siedmiu miesięcy nauki zdalnej. Potrafiliście zmierzyć się technicznymi  trudnościami, jakie nie raz spotykały Was po drugiej stronie laptopa. Każdemu z Was gratuluję sukcesu, jaki odniósł dzięki własnej pracy. Wszystkim  życzę bezpiecznych wakacji. Niech letni wypoczynek pozwoli Wam  odkrywać radość przyjaźni i otaczającego świata.
Rodzicom składam podziękowania za wspieranie dzieci podczas nauki na odległość, za stworzenie w domowych warunkach „ szkolnego klimatu”. Dziękuję Państwu za wyrozumiałość i cierpliwość, za udaną współpracę. Odpocznijcie Państwo od szkolnych zawirowań podczas letniego wypoczynku"

Violetta Szczyrk