logo

image001W dniu 20 lutego 2019 roku odbyły się Mistrzostwa szkoły w szachach. W zawodach wzięło udział 10 uczniów liceum, szkoły zawodowej i gimnazjum. Tytuł Mistrza Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie w szachach uzyskał Paweł Dec z klasy 3 LO. W kategorii uczniów gimnazjum zwyciężył Wojciech Kieloch z klasy 3 B G.

Gratulujemy!

image009W piątek 26 października 2018 roku w naszej szkole odbył się Finał Powiatu Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

W Igrzyskach Dzieci zwyciężyła drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej z Odziałem Przedszkolnym w Dębiu, drugie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera z Zimnic Wielkich.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zwyciężyła drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Karola Brommera z Zimnic Wielkich przed reprezentacją naszego gimnazjum.

image001W dniu 4 października 2018 roku odbył się doroczny Jesienny Turniej Szachowy. W zawodach wzięło udział 8 uczniów z liceum i gimnazjum. Zwyciężył Paweł Dec z klasy 3 LO przed Dominikem Pajączkiem 3 LO i Jakubem Morcinkiem 3 LO. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał sie Adam Kalbarczyk 3 aG przed Szymonem Kramarczykiem 3 cG i Wiktorią Leją 3 aG.

Gratulujemy!

image003W dniu 15 lutego 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w szachach. W zawodach wzięło udział 21 uczniów gimnazjum, liceum i szkołu branżowej. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

Mistrzem Zespołu Szkół na rok 2017/2018 został: Jakub Zawierucha z klasy 3 LO