logo

image001W dniu 4 października 2018 roku odbył się doroczny Jesienny Turniej Szachowy. W zawodach wzięło udział 8 uczniów z liceum i gimnazjum. Zwyciężył Paweł Dec z klasy 3 LO przed Dominikem Pajączkiem 3 LO i Jakubem Morcinkiem 3 LO. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał sie Adam Kalbarczyk 3 aG przed Szymonem Kramarczykiem 3 cG i Wiktorią Leją 3 aG.

Gratulujemy!

image009W piątek 26 października 2018 roku w naszej szkole odbył się Finał Powiatu Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach drużynowych.

W Igrzyskach Dzieci zwyciężyła drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej z Odziałem Przedszkolnym w Dębiu, drugie miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera z Zimnic Wielkich.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zwyciężyła drużyna Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Karola Brommera z Zimnic Wielkich przed reprezentacją naszego gimnazjum.

image003W dniu 15 lutego 2018 roku odbyły się Mistrzostwa Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w szachach. W zawodach wzięło udział 21 uczniów gimnazjum, liceum i szkołu branżowej. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.

Mistrzem Zespołu Szkół na rok 2017/2018 został: Jakub Zawierucha z klasy 3 LO

image001W dniu 29 września 2016 roku odbył się Turniej szachowy dla klas pierwszych. W zawodach wzięło udział 8 uczniów pierwszych klas liceym, gimnazjum i szkoły zawodowej. W turnieju zwyciężył Paweł Dec z klasy I LO przed Dominikiem Pajączkiem z klasy I LO i Adamem Kalbarczykiem z klasy 1 a G.

Wśród Gimnazjalistów zwyciężył Adam Kalbarczyk z klasy 1 c G przed Szymonem Kramarczykiem i Dominikiem Walasem z klasy 1 a G.