logo

092 marca 2020r. społeczność szkolna uczciła pamięć Żołnierzy Niezłomnych.

Poprzez wystawę, krótki apel oraz projekcje filmów przygotowanych przez Instytut Pamięci Narodowej, przypomniana została historia bohaterów niepodległościowego, antykomunistycznego oporu wobec sowietyzacji państwa polskiego.

MasonZachęcamy was do pomocy Masonowi Słowickiemu, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe i wymaga bardzo kosztownej rehabilitacji. Pomóc można rozliczając PIT (szczegółowe informacje na zdjęciu poniżej) lub poprzez wpłatę na Siepomaga.

Link do zbiórki na Siepomaga:
https://www.siepomaga.pl/mason… 

Zapraszamy również na grupę Licytacje dla Mason Słowicki, na której odbywają się licytacje. Środki uzyskane z licytacji mogą pomóc małemu Masonowi.

Link do grupy:
  https://www.facebook.com/groups/325000685119445/?ref=search

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które postanowią wspomóc Masona

04W dniu 28 lutego 2020 roku odbyły się zajęcia ze studentami ratownictwa medycznego z PWSZ w Nysie. Zajęcia zostały urozmaicone o apel informacyjny dotyczący zagrożenia koronawirusem w Polsce oraz sposobów zapobiegania zarażeniu.

015Zapraszamy do galerii zdjęć ze studniówki.

Galeria część 1

Galeria część 2

Galeria część 3

image08

W dniach 5 i 6 lutego Adrian Farasiewicz, Jakub Korzeniowski, Joanna Świerczyńska i Viktoria Węgrzyn, uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia uczestniczyli w warsztatach ePortfolio.

W trakcie warsztatów uczniowie tworzyli w formie multimedialnej swoje ePortfolio wykorzystując do tego studio nagrań.