logo

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie,

W związku z wprowadzeniem kształcenia na odległość do dnia 10 kwietnia br., informuję, że zajęcia lekcyjne w tych dniach prowadzone będą przez nauczycieli Zespołu Szkół jedynie w formie on - line, przy pomocy dostępnych narzędzi komunikacji zdalnej.

Podstawowym narzędziem służącym do realizacji zdalnego kształcenia w naszej szkole jest e-dziennik Vulcan Uonet+

uczyciele są dostępni dla uczniów i rodziców poprzez e-dziennik i pocztę elektroniczną wg planu konsultacji.

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z nauczaniem na odległość (pobierz).

Informujemy, iż większość lektur szkolnych zarówno dla szkoły podstawowej jak i liceum jest dostępna w on-line w internecie na portalu:

 lektury

 

 

Lektury.gov.pl to portal internetowy, na którym dostępna jest większość lektur szkolnych znajdujących się w domenie publicznej. Użytkownicy w łatwy i przyjazny sposób mogą zapoznać się z szerokim wyborem lektur, zarówno z zasobów przeznaczonych dla szkół szkoły podstawowej, jak i ponadpodstawowych. Użytkownik może wybrać spośród kilku formatów plików, może zatem przeczytać lekturę na komputerze, na smartfonie albo na czytniku.
Największą zaletą serwisu jest to, że wszystkie pozycje są dostępne bezpłatnie, bez konieczności zakładania konta i logowania. Dzięki temu wirtualna biblioteka przed każdym stoi otworem.

Klasa 1 BRP

 

Klasa 1

 

Klasa 2

 

Klasa 3

Klasa 1 LOP

 

Klasa 1

 

Klasa 2

 

Klasa 3